01 February 2017

Ne gjendje te rende adoleshentja ne Gjirokaster

Komisariati i Policisë Gjirokastër  tha se më datë 31.01.2017, në banesë, shtetasja E.Xh, vjeç 15, ka pirë një sasi medikamente dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për vlerësim. Nenet 22 e 99 të Kodit.

No comments:

Post a Comment