12 January 2017

Varferia dhe i ftohti sjellin viktima

Policia e Gjirokastres tha se  në orën 09:40  në fshatin Kakoz, Njësia Administrative Lunxhëri, në banesë është gjetur i pajetë shtetasi P.L, rreth 55 vjeç, si dhe është gjetur në gjendje të rëndë shtetasi A.L, rreth 75 vjeç, i cili u transportua për në Spitalin e Gjirokastrës. Dyshohet se shkaku mund të jetë asfiksimi nga gazi i qymyrit që përdorej për ngrohje. Në vendngjarje shkoi grupi hetimor, për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes

No comments:

Post a Comment