07 January 2017

Shperthen bombula e gazit ,shpetojne te moshuarit

Komisariati i Policisë Gjirokastër tha se më datë 05.01.2017, rreth orës 21:30, në fshatin Zervat, në banesën e shtetasit A.G, vjeç 81, si pasojë e rrjedhjes së gazit ka shpërthyer një bombël gazi, si pasojë ka patur dëme materiale si dhe janë dëmtuar shtetasi A.G dhe bashkëshortja E.C, vjeç 78, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për vlerësim.

No comments:

Post a Comment