24 January 2017

Pesë afrime në këtë merkato dimri tek Luftëtari

Klubi bluzi nuk ka qëndruar duarkryq në edhe këtë merkato dimri, por ka afruar deri tani 5 lojtarë. Eri Lamçja, Vangjel Zguro, Pedro Bengui, Ahmed Reza Zahmatkesh dhe Usama Mutumane janë 5 futbollistët e mbërritur në Gjirokastër. Tashmë pritet të startojë faza e tretë për të parë performancën e skuadrës së drejtuar nga Milinkoviç në këtë sezon të Superiore

No comments:

Post a Comment