18 January 2017

Luftetari kthehet ne shtepi,te shtunen miqesorja ne Tirane

Luftetari i rikthehet pergatitjeve ne shtepi . Eshte kryer stervitja e pare ne Gjirokaster per vitin 2017 . Grupi ka qene i plote dhe i gatshem nen urdhrat e trajnerit Milinkovic . 


Ekipi do te zhvilloj nje ndeshje miqesore kundra bardhebluve te Tiranes diten e shtune (21.01.2017) ne stadiumin "Selman Stermasi" , ora 14

No comments:

Post a Comment