27 December 2016

Ngjarje tragjike ne Tepelene

“Në lagjen “15 Shtatori”, Tepelenë, në katin e parë të pallatit, në banesën e shtetasit G.Sh, ka rënë zjarr. Si pasojë e zjarrit kanë gjetur vdekjen gruaja e tij shtetasia E.Sh, 35 vjeçe si dhe djali 6 muajsh”
Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe shërbimi zjarëfikës dhe po punohet për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

No comments:

Post a Comment