23 December 2016

Luftetari 2-2 me Kukesin,i pesti ne renditjen e ekipeve

Ja Formacioni  :

Ruci, Licaj , Beqiri , Edy , Mersini , Rapa , Ramadani , Rapo , Abazaj , Bregu dhe Rexhinaldo

No comments:

Post a Comment