11 December 2016

Arrestohet me motor pa leje drejtimi

Seksioni i hetimit të ngjarjeve në qarkullimin dhe AIS tha se më datë 10.12.2016, u arrestua në flagrancë shtetasi I.I, vjeç 37, banues në Gjirokastër, pasi në lagjen “Zinxhira”, u kap duke drejtuar pa leje drejtimi motorin tip “Lifan” dhe gjatë shoqërimit ka kundërshtuar punonjësit e policisë. Nenet 291 e 236 të Kodit Penal

No comments:

Post a Comment