12 November 2016

U aksidentua,ishte edhe pa leje drejtimi...

Drejtoria Vendore e Policisë Gjirokastër,Seksioni i hetimit të ngjarjeve në qarkullimin dhe AIS tha se 
më datë 11.11.2016, u arrestua në flagrancë shtetasi M.L, vjeç 17, banues në Fier, pasi, në aksin rrugor  Tepelenë-Gjirokastër, në vendin e quajtur “Votuca”, duke drejtuar pa leje drejtimi motoçikletën tip “Honda”, është aksidentuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Neni 291 i Kodit Penal.

No comments:

Post a Comment