22 October 2016

Rama ,takim informal me ministrat ne Gjirokaster

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur në një takim informal tek Hotel “Çajupi” ne Gjirokaster  Ministrat socialistë dhe deputetë të PS-së në rrethe.Në takim marrin pjesë Ministrat Klosi, Ahmetaj, Kumbaro, Kodheli, Tahiri, Peleshi, Gjiknuri, Harito, Bushati, Gjermeni, Nikolla, Beqaj, Felaj dhe Çuçi.

No comments:

Post a Comment