13 October 2016

Ja kur luhen ndeshjet e superiores.Luftetari perballet me Teuten

Java e shtatë e Superiores do të luhet ditën e diel dhe të hënë. Teuta -Luftëtari  luhet në orën 17:00. Java e shtatë e Superiores do të luhet ditën e diel dhe të hënë.
TE DIELEN
14:00 Kukësi – Korabi
17:00 Tirana – Skënderbeu
17:00 Teuta – Luftëtari

No comments:

Post a Comment