20 September 2016

U deh dhe u rrezua prane shtepise, perfundon ne spital dhe prokurori

Komisariati i Policisë Përmet tha se më datë 17.09.2016, rreth orës 16:00, në lagjen “Mejden”, shtetasi A.K, vjeç 26, banues në Përmet, dyshohet se në gjendje të dehur ka rrëshqitur tek shkallët e banesës së tij, është dëmtuar e ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Përmet, për ngjarje aksidentale

No comments:

Post a Comment