05 September 2016

Tepelene ,bombula e gazit rrezikon bashkeshortet

Policia e Tepelenes tha se më datë 04.09.2016, rreth orës 14:30, në fshatin Dukaj, në lagjen “Kordhaj”, brenda oborrit të banesës së shtetasit A.K, vjeç 63, banues në Tiranë, ka shpërthyer një bombël gazi, për pasojë kanë marrë plagë në fytyrë dhe në pjesë të ndryshme të trupit shtetasi A.K dhe bashkëshortja shtetësia F.K, vjeç 57. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër.

No comments:

Post a Comment