24 September 2016

Rakia e merr ne qafe,arrestohet pasi drejtoi mjetin i dehur

Seksioni i hetimit të ngjarjeve në qarkullimin dhe AIS tha se më datë 23.09.2016, u arrestua në flagrancë shtetasi M.B, vjeç 61 banues në Gjirokastër, pasi dyshohet se rreth orës 21:00, në lagjen “18 Shtatori”, u kap duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin tip “Benz”. 

No comments:

Post a Comment