11 September 2016

Policia :hollesi per mjetin qe goditi Land Roverin e policise ne Tepelene

Më datë 10.09.2016, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për shtetasin Sh.A, vjeç 39, banues në Fier, me leje drejtimi, pasi dyshohet se, tek “Ura e Bënçës”, duke drejtuar mjetin tip “Audi” është përplasur me mjetin e policisë tip “Land Rover”, për pasojë  janë dëmtuar dy drejtuesit e mjeteve, tre punonjësit e policisë dhe 2 pasagjerët, të cilët ndodhen në spitalin nën kujdesin e mjekëve. 

No comments:

Post a Comment