28 September 2016

Per gjueti ? ndalohet i riu me pushke gjahu pa lejeKomisariati i Policisë Përmet tha se më datë 27.09.2016, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin V.O, vjeç 20, banues në fshatin Çepan, Skrapar, pasi dyshohet se më datë 27.09.2016, rreth orës 16:50, në fshatit Topojan, iu gjet e bllokua me cilësinë e provës materiale, 1 armë gjahu dhe 1 gjerdan me 5 fishekë, pa leje. Neni  280 i Kodit Penal.

No comments:

Post a Comment