20 September 2016

Ka ende shofere te dehur neper rruge,ndonje bie dhe ne "rrjeten" e policise

Seksioni i hetimit të ngjarjeve në qarkullimin njoftoi se më datë 18.09.2016, u arrestua në flagrancë shtetasi A. H, vjeç 32, banues në Gjirokastër, pasi dyshohet se, në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë, në vendin e quajtur “Ura e Lumit”, u kap duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin tip “Citroyen”. Neni 291  i Kodit Penal.

No comments:

Post a Comment