01 September 2016

I mori nje shume parash dhe nuk ia kthen, e denoncon ne polici

Seksioni kundër krimit ekonomik e financiar ne Gjirokaster tha se 

më datën 31.08.2016, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër  për kapjen e shtetasit N.Q, vjeç 44, banues në Gjirokastër, pasi ka bërë kallëzim shtetasi G.T, vjeç 55, banues në Gjirokastër, se për një periudhë disa mujore, nëpërmjet mashtrimit, i ka marrë një shumë parash dhe nuk ja ka kthyer.

No comments:

Post a Comment