21 September 2016

Gjirokastër Arrestohet në flagrancë me 14 grame kanabis një shtetas për veprën penale "Prodhim dhe shitje narkotikësh "

4gjirokaster1
Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit :
A. Zh , 48 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi në fshatin ‘’Humelicë’’ , Gjirokastër, gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e tij tip "Hunday", me targa TR 8326 R, iu gjet dhe u sekuestrua në cilesinë materiale 14 gr lëndë e dyshuar narkotike Cannabis Sativa.

No comments:

Post a Comment