09 September 2016

Erdhi nga Kelcyra dhe vodhi telefonine 33 vjecares ne Gjirokaster,denoncohet

Komisariati i Policisë Gjirokastër tha se më datë 08.09.2016, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për shtetasin M.H, vjeç 33, banues në fshatin Psarr, Këlcyrë, pasi dyshohet se më datën 08.09.2016, në lagjen “18 Shtatori”, i ka marrë 1 telefon celular shtetases E.K, vjeç 33, banuese në Gjirokastër. Punohet për kapjen e autorit. 

No comments:

Post a Comment