24 August 2016

Zbulohen Detajet : Shefi i Qarkullimit te qytetit te Gjirokastres u aksidentua ne Muzine

Sipas burimeve jo zyrtare ne njerin nga aksidentet ne segmentin Sarande Gjirokaster  mesohet se i aksidentuar  në Qafë-Muzinë ishte shefi i qarkullimit të qytetit të Gjirokastrës. Ai është dërguar në spitalin e Gjirokastrës dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sipas burimeve, zyrtari i policise  ka marrë plagë të lehta në kokë dhe dëmtimet nuk janë serioze. Shkak i aksidenti dyshohet rrëshqitja në rrugë e mjetit për shkak të motit të keq dhe lagështirës.

No comments:

Post a Comment