13 August 2016

Vret kusheririn pas një konflikti të castit, arrestohet në flagrancë autori.

Në Sallën Operative të Komisariatit të Policisë Tepelenë ka ardhur një telefonatë se në fshatin Dhëmblan, Tepelenë ka ndodhur një vrasje Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar Shërbimet e Policisë ku kanë kapur dhe arrestuar në flagrancë shtetasin : Gjergji Hasani, 36 vjeç, banues në Dhemblan, Tepelenë pasi: Dyshohet se pas një konflikti të çastit ka qëlluar me armë zjarri shtetasin Altin Llani, 37 vjeç, banues në Fier (autori dhe viktima janë kusherinj).

No comments:

Post a Comment