04 August 2016

Plantacione ne Kalivaç,nderhyn policia

Policia  tha se ka asgjësuar 17 500 bimë kanabis sativa në vendin e quajtur Zazan, në fshatin Kalivaç të Tepelenës.Gjithashtu, nga kontrolli i ushtruar në vendin e quajtur Përroi i Zelenicës, po në fshatin Kalivaç, u gjetën dhe u asgjësuan 1 180 bimë kanabis. Bimët u asgjësuan në vend me anë të djegies. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

No comments:

Post a Comment