07 August 2016

Moti nis te permiresohet te merkuren


Reshjet e papritura te shiut kane sjelle anomalite e para per pushuesit ne mujin me intensiv te sezonit veror sic eshte gushti. Turistet kane levizur  ne nje numer te larte nga zonat bregdetare drejt siteve kulturore dhe monumenteve arkeologjike .Por sinoptikanet thone se moti do nise te permiresohet te merkuren ndonese tashme eshte "konfirmuar" qe i nxehti afrikan nuk kthehet me.

No comments:

Post a Comment