13 August 2016

Miqesoret e Luftetarit


Bluzinjte sot  do te luajne nje miqesore me Kamzen ne Tirane rreth ores 17:30 . Te merkuren pritet nje tjeter test me nje nga skuadrat ne Kryeqytet. Ne nje miqesore pak dite me pare Luftetari fitoi me Lushnjen 3;0. Por ekipi u mposht pak jave me pare  1-0 nga Korfuzi, në stadiumin e këtyre të fundit. Trajneri serb hodhi në fushë: Mirakën, Beqirin, Liçajn, Rapajn dhe Mersinin, Rrapon, Rrocën, Aleksin, Bregun, Abazajn dhe Brahimajn. Në përgjithësi, ndeshja ishte e barabartë, por grekët në të vetmin episod që u krijua përfituan dhe shenuan.

No comments:

Post a Comment