20 August 2016

Luftetari vijon paraqitjene mire ne miqesoret,guri i proves ndeshjet e kampionatit


Luftetari ka fituar miqesoren e zhvilluar ne Greqi perballe Lefkadhes. Nje supergol i Silvio Zogajt ne minuten e 30 ka mjaftuar qe bluzinjte te triumfojne ne kete perballje mjaft te veshtire. Luftetari ne kete takim ka luajtur me kete formacion: Miraka Rrapa Beqiri Shehu Mersini Rroca Zogaj Bregu Abazaj Aleksi Lluka. Ne pjesen e dyte u aktivizuan dhe Ruci Rrapo Brahimaj e Zijai. Me kete takim gjirokastritet konfirmojne formen e mire qe po kalojne.

No comments:

Post a Comment