10 August 2016

Luftetari rikthehet ne Gjirokaster pas sezonit stervitor ne Greqi

Klubi publikon fotot e ekipit te grumbulluar gjate stervitjes dhe ndeshjes miqesore me Lushnjen qe e fitoi 3 me 0.No comments:

Post a Comment