10 July 2016

Aksident ne Gjirokaster-Tepelene ,plagosen tre persona

Policia tha se në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë ne hyrje te Parkut te Viroit është shënuar sot një aksident  me pasojë tre të plagosur. Në një makinë me targa greke udhëtonin  nëna me dy fëmijët e saj, të cilët po ktheheshin nga pushimet dhe udhetonin drejt Greqise.Makina qe eshte peprlasur me bordurene betonit ka pësuar dëmtime të rënda që kanë vështirësuar nxjerrjen e nje prej vajzave në gjendje të plagosur.

No comments:

Post a Comment