17 June 2016

Marijuana sjell dhune ne familje

Policia e Gjirokasters tha se arrestoi në flagrancë një shtetas për "Prodhim dhe shitje narkotikësh " dhe  "Dhunë në familje ". Specialistët Kundër Narkotikëve , bënë të mundur arrestimin në flagrancë të shtetasit  :
E.C , 17 vjeç, banues në Gjirokastër.Ky shtetas u arrestua pasi në banesën e tij iu gjet një sasi prej 40 gr lëndë narkotike  e llojit Cannabis Sattiva, si dhe ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij, shtetasit F. C.

No comments:

Post a Comment