01 June 2016

Lote per largimin nga Kombetarja shqiptare

Pas publikimit të listës përfundimtare nga Trajneri i kombetares shqiptare Gianni De Biasi, katër lojtarë të Shqipërisë mbetën jashtë Kampionatit Europian. Ata jane Herolind Shala, Berat Gjimshiti, Amir Rrahmani dhe Milot Rashica. Momentet e largimit të lojtarëve nga hoteli kane qene prekese per gjtihe ekipin.Madje nje nga lojtaret  Gjimshiti , thuhet se nuk i ka përmbajtur as lotet.


No comments:

Post a Comment