01 June 2016

Gazetaret ne Gjirokaster dhurojne libra per femijeMe rastin e 1 Qershorit nje grup gazetaresh se Gjirokaster dhuruan libra per Biblioteken e Femijeve "Tasim Gjokutaj" dhe Bilioteken e qytetit "Apostol Meksi". Nje gjest simbolik dhe kuptimplote.

No comments:

Post a Comment